Náš e-shop funguje nepřetržitě. Skladové zboží doručujeme do 2 pracovních dní.

Skvěle sedící zakřivené tvrzené sklo 9H pro Samsung Galaxy S7 Edge

+ Zdarma možnost vrácení do 30 dní. I kdybyste tento produkt vybalili a použili. Věříme našemu zboží.

Tvrzené sklo na Samsung S7 Edge. Na okrajích zakřivené, aby přesně sedělo na tvar telefonu S7 Edge.

Toto tvrzené sklo na rozdíl od řady konkurenčních výrobků z čínských e-shopů perfektně sedí a evidujeme u tohoto produktu jen minimum reklamací (cca 0,5 %). Toto sklo doporučujeme.

Tvrdost skla je 9H, což z tohoto skla dělá absolutní špičku. Díky tomuto ochrannému tvrzenému sklu podstatně zvýšíte ochranu displeje nejen proti poškrábání (sklo odolá i noži bez poškrábání), ale i při pádu telefonu na zem. Ochranné tvrzené sklo pomáhá ochránit displej před "křupnutím" a vznikem "pavouků".

Pokud máte černý S7 Edge, doporučujeme spíše volbu tvrzeného skla na S7 Edge s černým rámečkem - na telefonu vypadá lépe.

Jedná se o špičkové tvrzené sklo tloušťky 0,33 mm. Ke sklu získáte i speciální malou utěrku na vyleštění displeje a návod na instalaci (nicméně v podstatě není třeba, instalace skla je ještě snazší, než v případě klasické fólie).

Fotografie může být ilustrativní. Na fotografii může být zobrazen jiný model telefonu, dostanete ale sklo přímo pro Samsung S7 Edge.

Tvrzená skla z našeho e-shopu se na displej nasazují extrémně snadno - stačí přiložit na vyčištěný displej a tvrzené sklo na něj dokonale přilne. Naše skla je také možné používat současně s kryty.

Skladem - dodání do 2 pracovních dní
SLEVA 59 %
Původní cena: 499 Kč
Aktuální akční cena: 199 Kč

Zvolte počet kusů:
1 kus: 199 Kč
2 kusy: 398 Kč (doporučujeme)
3 kusy: 597 Kč


Poštovné od 55 Kč nebo od 900 Kč zdarma při platbě předem

Další varianty tohoto zboží:

Ochranné tvrzené sklo na Samsung Galaxy S7 Edge Full Face - černéOchranné tvrzené sklo na Samsung Galaxy S7 Edge Full Face - zlatá barva

Další zboží pro Samsung Galaxy S7 Edge: