Perfektně sedící tvrzené sklo 9H pro Xiaomi Mi Max přes celý displej

+ Zdarma možnost vrácení do 30 dní. I kdybyste tento produkt vybalili a použili. Věříme našemu zboží.

Ochranné tvrzené sklo na Xiaomi Mi Max přes celý displej, přesto ale stále kompatibilní s kryty a pouzdry. Jde tedy o nejlepší typ tvrzeného skla v prémiové velikosti. Tvrdost skla je 9H, což z tohoto skla dělá absolutní špičku. Díky tomuto ochrannému tvrzenému sklu podstatně zvýšíte ochranu displeje nejen proti poškrábání (sklo odolá i noži bez poškrábání), ale i při pádu telefonu na zem. Ochranné tvrzené sklo pomáhá ochránit displej před "křupnutím" a vznikem "pavouků".

Jedná se o špičkové japonské tvrzené sklo tvrdosti 9H a tloušťky 0,33 mm. Ke sklu získáte i speciální malou utěrku na vyleštění displeje a návod na instalaci (nicméně v podstatě není třeba, instalace skla je ještě snazší, než v případě klasické fólie).

Fotografie může být ilustrativní. Na fotografii může být zobrazen jiný model telefonu, dostanete ale sklo přímo pro Xiaomi Mi Max.

Tvrzená skla z našeho e-shopu se na displej nasazují extrémně snadno - stačí přiložit na vyčištěný displej a tvrzené sklo na něj dokonale přilne. Naše skla je také možné používat současně s kryty.

Skladem! Objednejte dnes, doručíme do 3 pracovních dní. Vánoce stíháte.
SLEVA 32 %
Původní cena: 299 Kč
Aktuální akční cena: 199 Kč

Zvolte počet kusů:
1 kus: 199 Kč
2 kusy (doporučujeme): 398 Kč
3 kusy: 597 Kč


Poštovné od 49 Kč nebo od 500 Kč zdarma při platbě předem

Další zboží pro xiaomi mi max: