Dokonale sedící tvrzené sklo na Samsung Galaxy A9 2018 - 5D Full Glue Hybrid - černé

+ Zdarma možnost vrácení do 30 dní. I kdybyste tento produkt vybalili a použili. Věříme našemu zboží.

Tvrzené sklo na Samsung Galaxy A9 2018, které sedí opravdu jako ulité díky tomu, že celá plocha je vybavena přilnavou vrstvou a okraje jsou z pružného materiálu, takže nedojde k žádnému naštípnutí nebo odchlípnutí.

Je to nejlepší typ tvrzeného skla, co jsme zatím testovali. Dokonale sedí i na zahnuté okraje displeje.

Tvrdost skla je 9H, což z tohoto skla dělá absolutní špičku. Díky tomuto ochrannému tvrzenému sklu podstatně zvýšíte ochranu displeje nejen proti poškrábání (sklo odolá i noži bez poškrábání), ale i při pádu telefonu na zem.

Jedná se o špičkové tvrzené sklo tvrdosti 9H a tloušťky 0,33 mm. Ke sklu získáte i speciální malou utěrku na vyleštění displeje a návod na instalaci (nicméně v podstatě není třeba, instalace skla je ještě snazší, než v případě klasické fólie).

Fotografie může být ilustrativní. Na fotografii může být zobrazen jiný model telefonu, dostanete ale sklo přímo pro Samsung Galaxy A9 2018.

Tvrzená skla z našeho e-shopu se na displej nasazují extrémně snadno - stačí přiložit na vyčištěný displej a tvrzené sklo na něj dokonale přilne. Naše skla je také možné používat současně s kryty.

Skladem! Do 2 pracovních dní u Vás.
SLEVA 37 %
Původní cena: 399 Kč
Aktuální akční cena: 249 Kč

Zvolte počet kusů:
1 kus: 249 Kč
2 kusy: 498 Kč
3 kusy (DNES akce - 3. sklo jen za 1 Kč): 499 Kč


Poštovné od 49 Kč nebo od 600 Kč zdarma při platbě předem

Další zboží pro Samsung Galaxy A9 2018: