Zakřivené tvrzené sklo pro Samsung Galaxy S8 Plus černý okraj

+ Zdarma možnost vrácení do 30 dní. I kdybyste tento produkt vybalili a použili. Věříme našemu zboží.

Zakřivené tvrzené sklo na Samsung Galaxy S8 Plus (s ohnutými okraji).

Toto tvrzené sklo na rozdíl od řady konkurenčních výrobků z čínských e-shopů perfektně sedí a evidujeme u tohoto produktu jen minimum reklamací (cca 0,5 %). Toto sklo doporučujeme.

Tvrdost skla je 9H, což z tohoto skla dělá absolutní špičku. Díky tomuto ochrannému tvrzenému sklu podstatně zvýšíte ochranu displeje nejen proti poškrábání (sklo odolá i noži bez poškrábání), ale i při pádu telefonu na zem. Ochranné tvrzené sklo pomáhá ochránit displej vašeho Samsung Galaxy S8 Plus před "křupnutím" a vznikem "pavouků".

Jedná se o špičkové tvrzené sklo tvrdosti 9H a tloušťky 0,33 mm. Ke sklu získáte i speciální malou utěrku na vyleštění displeje a návod na instalaci (nicméně v podstatě není třeba, instalace skla je ještě snazší, než v krytě klasické fólie).

Fotografie může být ilustrativní. Na fotografii může být zobrazen jiný model telefonu, dostanete ale sklo přímo pro Samsung Galaxy S8 Plus.

Tvrzená skla z našeho e-shopu se na displej nasazují extrémně snadno - stačí přiložit na vyčištěný displej a tvrzené sklo na něj dokonale přilne. Naše skla je také možné používat současně s kryty.

Dodání do 2 pracovních dní
SLEVA 84 %
Původní cena: 999 Kč
Aktuální akční cena: 149 Kč

Zvolte počet kusů:
1 kus: 149 Kč
2 kusy: 298 Kč (doporučujeme)
3 kusy: 447 Kč


Poštovné od 65 Kč nebo od 900 Kč zdarma při platbě předem

Další zboží pro Samsung Galaxy S8 Plus: