Recenze od našich zákazníků:
Matěj K. - Se skly jsem nadmíru spokojen. Objednávám i pro své známé a všichni si je chválí. Doporučuji.
Karel Z. - Vyzkoušel jsem několik skel, jak nějakých přímo z Číny tak i z českých e-shopů a všechny do jednoho byly na prd. Teprve sklo z Krytomat.cz se mi osvědčilo. Na telefonu je už asi dva měsíce a pořád dobrý. Displej reaguje na dotek a sklo se neodlepuje. Takhle jsem si to představoval.
Vladimír - Pasuje. Funguje. Co víc si přát. Jsem spokojený a doporučuji.
Eva Z. - Doporučuji všem, co mají obě ruce levé. I když se pokouším displej rozbít několikrát za den, sklo od vás stále drží. I přes mé opětovné každodenní snahy.
Patrik D. - S dodaným sklem jsem spokojen.
Anonymní - Perfektní služby. Maximální spokojenost.
Anonymní - Rychlost dodání. Skvělá komunikace
Anonymní - Nenechte se odradit jednoduchými webovými stránkami, obchod zasílá zboží rychle!

Ochranné tvrzené sklo 9H pro Alcatel Idol 5 (tempered glass)

Garance spokojenosti - 99 dní na vyzkoušení - Máme 12 000 spokojených zákazníků
100% úspěšnost nasazení skla! Posíláme zdarma další kus, pokud se Vám to nepodaří. Garance, jakou asi jinde nenajdete. #nostress

Tvrzené sklo na Alcatel Idol 5. Tvrdost skla je 9H, což z tohoto skla dělá absolutní špičku. Díky tomuto ochrannému tvrzenému sklu podstatně zvýšíte ochranu displeje nejen proti poškrábání (sklo odolá i noži bez poškrábání), ale i při pádu telefonu na zem. Ochranné tvrzené sklo pomáhá ochránit displej vašeho Alcatel Idol 5 před "křupnutím" a vznikem "pavouků".

Jedná se o špičkové tvrzené sklo tvrdosti 9H a tloušťky 0,33 mm. Ke sklu získáte i speciální malou utěrku na vyleštění displeje a návod na instalaci (nicméně v podstatě není třeba, instalace skla je ještě snazší, než v krytě klasické fólie).

Fotografie může být ilustrativní. Na fotografii může být zobrazen jiný model telefonu, dostanete ale sklo přímo pro Alcatel Idol 5.

Tvrzená skla z našeho e-shopu se na displej nasazují extrémně snadno. Naše skla je také možné používat současně s kryty.

Rychlá doprava
Toto zboží odesíláme během 3 dní. U Vás doma bude do 5 pracovních dní.
Cena za kus: 149 Kč

Zvolte počet kusů:
1 kus: 149 Kč
2 kusy: 298 Kč (doporučujeme, hodí se mít do zásoby)
3 kusy: 447 Kč

Doporučujeme koupit si rovnou alespoň dvě skla.


Další zboží pro Alcatel Idol 5: